Farm Zoo: Bay Island Village

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici foranj
Gelişmiş çiftlik ögeleri üzerine kurulan Farm Zoo: Bay Island Village mobil oyununda ücretsiz vakit geçirebilirsiniz.

Şehir kurma oyunlarında başarılı olduğunuzu düşünüyorsanız Farm Zoo: Bay Island Village mobil oyununu Android cep telefonunuza indirerek hayal gücünüzü zorlamaya başlayabilirsiniz. Bu seferki kuracağınız şehir çiftlik teması üzerine şekillenecektir. Öyle bir çiftlik tasarlayacaksınız ki, her iş bir süre sonra siz müdahale etmeden hallolacak şekilde olacaktır.

Tatilde mobil cihazınızda vakit geçirmek için muhteşem bir seçenek ile karı karşıyasınız. Tatilde dinlenin, muz yiyin, sevimli çiftlik hayvanları ve arkadaşlarınızı cennetinize davet edin. Hep birlikte doğa içerisinde huzurlu bir yaşam elde edin. Ya da iş stresinizi atmak için çiftliğinizde vakit geçirme seçeneğini değerlendirin.

Çiftlik içerisinde taze meyveler yetiştirmek, mevsimsel sebzeler üretmek ve büyük oteller inşa ederek turistlere hitap eden bir alan yaratmaya hazır olun. Adada sevimli evcil hayvanlar ile oyunlar oynayın. Onların da eğleneceği alanlar yaratacak oyunun seyrini değiştirecek hamleler yapın. 

Gelişmiş oyun görselleri üzerine kurulan Farm Zoo mobil oyununda tüm hayal dünyanızı kullanarak büyük gelişmiş bir çiftliği inşa edin. Çiftliğin başında yer alın, zamanla daha da genişleyeceğiniz bir dünya içerisinde huzurlu anlar yaşamanın keyfini çıkartın. Oyunun her anında macera dolu anlar yaşayacaksınız, zekanızı kullanacak ve renkli ögelerin sahibi olacaksınız. 

 

Farm Zoo: Bay Island Village indir